کودکی انگشتر یاقوت کبود زنانه نقره را قورت داد و زنده ماند

انگشتر یاقوت کبود زنانه نقره یک انتخاب سنتی برای سنگ حلقه نامزدی هستند. این سنگ های قیمتی رنگی نمایانگر عاشقانه، ثروت و موفقیت هستند، سه گانه ای که ارزش جشن گرفتن برای نامزدی شما را دارد.

نادر بودن، زیبایی و دوام آنها آنها را به جواهری با ارزش تبدیل می کند، اما این یک نقطه ضعف بزرگ دارد: قیمت بالا. بیاموزید که در سنگ حلقه نامزدی یاقوت به دنبال چه چیزی باشید و چگونه ممکن است مقداری پول پس انداز کنید.

یاقوت ها در شرایط غیرعادی زمین شناسی تشکیل می شوند. باید آلومینیوم و اکسیژن (مواد اصلی) به اضافه کروم وجود داشته باشد، عنصر کمیابی که یاقوت سرخ را قرمز می کند.

ساده به نظر می رسد، درست است؟ خوب، آنچه در یاقوت وجود ندارد به همان اندازه مهم است که در آنجا وجود دارد. اگر سیلیکون یا آهن وارد ترکیب شود، همه چیز خراب می شود.

کورندوم نمی تواند در حضور سیلیکون، یکی از فراوان ترین عناصر در پوسته زمین، تشکیل شود. آهن زیاد، یکی دیگر از عناصر رایج، رنگ یاقوت را از بین می برد.

رنگ قرمز از دیرباز نماد عشق و زندگی بوده است. علاوه بر این، یاقوت به عنوان سنگ تولد ماه جولای و سنگ تولد جایگزین برای برج جدی عمل می کند.

فلورسانس یاقوت زیر نور فرابنفش، از جمله نور طبیعی خورشید، در واقع سنگ را درخشان می کند. در گذشته، این درخشش ضعیف باعث می شد برخی تصور کنند که این سنگ ها زنده هستند.

در افسانه های دیگر، آنها فلورسانس می کنند زیرا حاوی آتش هستند. به نظر می رسد یاقوت های درخشان به وضوح نشان دهنده اشتیاق هستند.

روبی همچنین انتخاب مورد علاقه افراد مشهور و خانواده سلطنتی بوده است. حلقه نامزدی جسیکا سیمپسون دارای یک سنگ مرکزی یاقوت است، در حالی که خواهرش اشلی سیمپسون یک حلقه با الهام از هنر دکو با یاقوت های برش مدرج دریافت کرد.

در سال 1985، شاهزاده اندرو با یک حلقه یاقوت برای سارا فرگوسن خواستگاری کرد تا با قفل قرمز او هماهنگ شود. اما این تنها حلقه نامزدی سلطنتی نیست.

عکاس آنتونی آرمسترانگ جونز در سال 1960 با یک حلقه یاقوت که شبیه یک گل ساخته شده بود از شاهزاده مارگارت خواستگاری کرد. طرح حلقه از نام میانی پرنسس، رز الهام گرفته شده است.

 

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.