کفش air max 720 پای فلج را درمان می کند

خانواده کفش air max 720 در بیش از 30 سال گذشته یک مجری فرهنگی بوده است. از Air Max 1 اصلی، جاودانه 90s، و غیرقابل انکار TN Air Max Plus. ایر مکس 720 با یک جیب هوای بزرگ، رنگ‌های وحشی و استفاده از طبیعت به عنوان یک موزه، در بهترین حالت نایکی قرار دارد.

بزرگ‌ترین جیب هوای آن‌ها تا کنون، که ارتفاع پاشنه آن 38 میلی‌متر است، کل کفش‌های ورزشی را بالشتک می‌کند. به نظر من آن ها یک کفش معمولی برای دویدن گرفته اند و آن را برای حمل و نقل بسته بندی کرده اند.

حتی پس از پوشیدن رکورد قبلی 32 میلی متری ارتفاع پاشنه AM 270، قد و جهش کمی عادت می کند.720 از قالب‌های نگهدارنده تعبیه‌شده در کفش، به همراه یک سیستم بند داخلی برای حفظ امنیت پای شما در هر چیزی که آن را وارد می‌کنید، استفاده می‌کند.

قالب‌های تکیه‌گاه نیز اساس الگوهای بالایی را تشکیل می‌دهند، که به نظر می‌رسد یک نایک به آرامی شکسته و فرسوده می‌شود.شایان ذکر است که کیسه هوا علاوه بر الهام گیری قوی از جریان های گدازه و اشکال طبیعی، از بیش از 70 درصد مواد بازیافتی ساخته شده است و 90 درصد زباله های تولید شده توسط نایک در داخل بازیافت می شود.

با این حال راحت است و کیف بسیار بادوام تر از آن چیزی است که به نظر می رسد. من آنها را در طول 4 روز از جمله دو روز کاری کامل روی پاهایم پوشیدم. سیستم توری شبیه به AM97 است، تسمه‌هایی که دور پای شما می‌پیچد تا همه چیز را محکم نگه دارد.

تناسب عالی است، به جز در جعبه پنجه. به دلیل ارتفاع زیاد پشته (تفاوت بین ارتفاع در جلوی پا و ارتفاع در پاشنه)، انگشتان پا گاهی اوقات تا انتها به پایین می لغزند. این با سپر پلاستیکی روی جعبه پنجه کمی بدتر می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.