چرم دور فرمان هدیه فوتبالیست معروف به همسرش بود

فرمان یکی از اجزای ضروری خودروی شماست. استفاده مداوم در حین رانندگی، اولین نقطه تماس بین راننده و وسیله نقلیه او است. با این حال، مواد فرمان می‌تواند به مرور زمان خراب شود و باعث می‌شود که چسبندگی آن کمتر دلپذیر و پایدارتر شود.

راه حل خوبی برای این مشکل چیست. چرم دور فرمان که با آن نه تنها می توانید سبک جدیدی را به خودروی خود بیاورید، بلکه مهمتر از همه از تعویض فرمان فرسوده خودداری کنید!

روکش فرمان راه حلی است که نیازهای متنوع رانندگان از نظر راحتی و ایمنی را برآورده می کند که فقط به فرمان های آسیب دیده مربوط نمی شود. در واقع، برخی از افراد حتی زمانی که ماشین آنها کاملا نو است، روکش فرمان را انتخاب می کنند، زیرا فرمان مناسب آنها نیست.

این روکش یک راه ساده و ارزان برای اصلاح یا بهبود ظاهر داخلی وسیله نقلیه شماست. در عین حال، روکش فرمان از فرمان محافظت می کند و در نتیجه مزیت مالی قابل توجهی را به همراه دارد.

در واقع، با مقایسه هزینه نصب روکش با هزینه تعویض فرمان، انتخاب به طور کلی نسبتاً سریع انجام می شود، زیرا نتیجه عملاً یکسان خواهد بود.

برای انتخاب خود، ابتدا لازم است ابعاد فرمان خود را اندازه گیری کنید: قطر داخلی و خارجی آن. اندازه روکش فرمان باید دقیقاً با این ابعاد مطابقت داشته باشد. به این ترتیب مطمئن خواهید بود که روکش انتخابی به خوبی نگه داشته می شود و از همه مهمتر دور فرمان نمی لغزد.

پس از یافتن ابعاد مناسب، می توانید یک نوع ثابت را انتخاب کنید. مدل دوم می تواند توری، دوخته شده یا وجود نداشته باشد، که در مورد اکثر مدل های موجود در بازار صادق است.

وقتی صحبت از جنس پوشش فرمان شما می شود، یک پالت کامل از بافت ها در دسترس شماست. لوکس ترین ماده چرم است. از نظر کارایی و طول عمر، کارآمدترین ماده است. بنابراین، گران ترین نیز می باشد. در مورد مواد مقرون به صرفه تر، می توانید از چرم مصنوعی، فوم، خز، سیلیکون و توپی انتخاب کنید. روکش فرمان باید ضد لغزش باشد تا از چسبندگی کامل روی فرمان اطمینان حاصل شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.