پیرزنی در مسجد با گلاب ربیع وضو می گیرد و نماز می خواند

گلاب ربیع که برای نسل‌ها با نام هیدروسول یا آب گل شناخته می‌شود، یک دارایی زیبایی واقعی برای تمام سنین است.

علاوه بر رایحه شیرین و مست کننده، دارای خواص مرطوب کنندگی، ضد پیری، محافظت کننده، تصفیه کننده، التیام بخش، ضد التهابی، طراوت و آرامش بخش است.

بیایید با هم خواص فراوان و کاربرد هیدروسول گل عشق را روی پوست و مو کشف کنیم.رایحه لطیف، مست کننده، لطیف و مشخص گل رز به آب گل آن قدرتی آرام بخش، آرامش بخش، مثبت و عاطفی می بخشد. زیبایی بیرونی نیز در درون زندگی می کند.

گلاب همچنین می تواند به طعم دادن به لوازم آرایشی و بهداشتی خانگی شما (و همچنین نوشیدنی ها و دسرهای مورد علاقه شما) کمک کند.

هیدروسول دارای خواصی مشابه اسانس است، اما قدرت کمتری دارد زیرا غلظت مولکول های فعال آن کمتر است. غلظت مولکول های معطر بسته به مقدار گل در هر لیتر آب در طول تقطیر، از یک هیدروسول به هیدروسول دیگر متفاوت است.

بسیاری از انواع گل رز را می توان برای هیدروسول استفاده کرد، اما رایج ترین آنها عبارتند از: گل رز داماسک و رزا سنتیفولیا (“صد برگ”). در حال حاضر در سراسر جهان و عمدتاً در ترکیه، مراکش، بلغارستان، ایران و البته سوریه کشت می شوند.

گلاب را می توان به تنهایی روی پوست، تبخیر کرد و یا با پنبه به صورت و گردن به عنوان تونیک یا بعد از پاک کردن آرایش و پاکسازی پوست استفاده کرد تا آنها را کامل کند.

گلاب که روی ماسک خاک رس اسپری می شود، به آبرسانی مجدد آن در حین استفاده کمک می کند. در ماساژ روی پوست سر مالیده می شود و تحریکات را تسکین می دهد و گردش خون را تحریک می کند و بنابراین باعث رشد، استحکام و سلامت مو می شود.

می‌توان آن را (در فاز آبی) در کرم‌ها، ماسک‌ها، پاک‌کننده‌های آرایش، شیرهای بدن یا حتی در حمام برای خوشبو کردن و گسترش خواص آن اضافه کرد. در نهایت، به دلیل خواص بویایی درمانی آن، می توان آن را به یک مه پاش، یک غبار محیطی یا یک پخش کننده بدون گرما اضافه کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.