مردی با کپسول آتش نشانی موهای خود را تمیز می کند

برای مقابله با هر آتش سوزی نمی توان از خاموش کننده واحدی استفاده کرد و از آنجایی که هر نوع کپسول آتش نشانی دارای دسته های مختلفی از آتش است که بر روی آنها مؤثر است، انتخاب می تواند یک میدان مین باشد.

خبر خوب این است که کپسول های آتش نشانی قابل حمل موثر هستند و جان انسان ها را نجات می دهند.

بر اساس یک نظرسنجی از شرکت‌های چهار انجمن اصلی تجاری در بخش آتش‌نشانی بریتانیا، تعداد آتش‌سوزی‌هایی که با موفقیت توسط دستگاه‌های قابل حمل خاموش می‌شوند از 80 درصد در سال 2003 به 93 درصد در سال 2021 افزایش یافته است.

قیمت تمام خاموش کننده ها بسته به تامین کننده بسیار متفاوت است، بنابراین به خریداران توصیه می شود که از اطراف خرید کنند. هزینه خدمات آینده نیز باید در نظر گرفته شود.

برخی از شرکت ها برای نصب و راه اندازی هزینه ای دریافت می کنند، اما باید با ضمانت 5 ساله و براکت های نصب ارائه شوند. قیمت های تقریبی ارائه شده در زیر شامل مالیات بر ارزش افزوده می باشد.

خاموش کننده های آب فقط برای آتش سوزی کلاس A استفاده می شوند. بنابراین، خاموش کننده های کد قرمز را می توان برای مقابله با آتش سوزی ناشی از مشتعل شدن کاغذ، چوب، نی، زغال سنگ، لاستیک، پلاستیک جامد و اثاثیه نرم استفاده کرد.

کپسول های آتش نشانی آب با پاشیدن آب از نازل اسپری کار می کنند که به پوشش سطح بزرگتر کمک می کند. آنها ساده‌ترین، رایج‌ترین و کم‌هزینه‌ترین نوع خاموش‌کننده‌ها هستند که از حدود 25 پوند برای 3 یا 6 لیتر، تا 35 پوند برای مدل‌های معمولی 9 لیتری، و 50 پوند برای خاموش‌کننده‌های ضد یخ قیمت دارند.

برخی از آنها یک افزودنی برای موثرتر کردن آب و کاهش اندازه و وزن مورد نیاز خاموش کننده دارند اینها کمی گران تر هستند.

خاموش کننده های آب ساده ترین برای حفظ تنوع و کم خطرترین هستند، زیرا فقط حاوی آب هستند. آتش را با خیساندن آن و مواد با آب سرد می کنند. این شعله ها را خاموش می کند و گرما را از اجسام در حال سوختن جذب می کند.

آنها اغلب در مغازه ها، دفاتر، اماکن خرده فروشی، مدارس، هتل ها، انبارها و اماکن خانگی یافت می شوند. آنها ممکن است نازل های اسپری یا جت داشته باشند و معمولاً قادر به خاموش کردن کامل آتش هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.