قیمت لوله پلی اتیلن 3 اینچ | نمایندگی های فروش در تهران

لوله پلی اتیلن همانطور که از اسمش پیداست از پلی اتیلن ساخته شده است. این مواد به این لوله‌ها خاصیتی می‌بخشد که باعث مزایای بسیاری می‌شود. از جمله مزایای آن می‌توان کیفیت بالا، آسان بودن بارگیری، نصب سریع، وزن نسبتا پایین و …. نام برد. این نوع لوله‌ها دارای مقاومت بسیار خوبی در برابر ضربه و فشار هستند. بسیاری از محلولها و مواد شیمیایی تاثیری بر پلی اتیلن نمی‌گذارند. لوله‌های پلی اتیلن قیمتهای متعددی دارند که قیمت  لوله پلی اتیلن 3 اینچ، 5 اینج و یا دیگر اندازه‌ها با یکدیگر متفاوت می‌باشد.

قیمت لوله پلی اتیلن 3 اینچ | نمایندگی های فروش در تهران

خرید لوله پلی اتیلن 3 اینچ با بهترین قیمت

خرید لوله پلی اتیلن 3 اینچ با بهترین قیمتدر خرید لوله پلی اتیلن و اتصالات آن با قیمتهای مناسب، مواد اولیه مصرفی، تجهیزات کارخانه تولید کننده، معتبر بودن و شهرت کارخانه باید مد نظر قرار گیرد.
قیمت لوله پلی اتیلن و لیست قیمت آن بر اساس متر طول محاسبه می‌شود، برای کارخانه تولید کننده فرقی نمی‌کند که شما چه لوله‌ای و در چه سایزی خرید کرده‌اید، بلکه مقدار مواد اولیه مصرف شده برای ساخت هر متر طول لوله پلی اتیلن اهمیت دارد.
محاسبه قیمت این لوله‌ها بدون اطلاع دقیق از مشخصات محصول مانند وزن، ابعاد، فشار امکان‌پذیر نمی‌باشد. همانطور که می‌دانید این لوله ها سایزهای گوناگونی دارد اعم از 3 اینچ. برای خرید لوله پلی اتیلن با بهترین قیمت می‌توانید به نمایندگی‌های مربوطه مراجعه کنید.  

 

فروش انواع لوله پلی اتیلن 3 اینچ با ارزان ترین قیمت

فروش انواع لوله پلی اتیلن 3 اینچ با ارزان ترین قیمت

قیمتهای لوله پلی اتیلن ممکن است متفاوت باشد. کارخانه‌ای که همیشه در حال تولید است هزینه‌های تولید کمتری نسبت به کارخانه‌ای که فقط چند روز در ماه کار می‌کند دارد و می‌تواند این محصولات را به قیمت ارزان‌تری عرضه کند.
همچنین توصیه می‌شود لوله پلی اتیلن و اتصالات آن را از یک کارخانه تولیدکننده معتبر تهیه کنید. حتماً با کارخانه مورد نظر قرارداد منعقد کرده و مفاد آن را به دقت مطالعه و توافق نمایید.
در لیست قیمت‌های لوله پلی اتیلن، قیمت لوله فشار قوی، لوله آبیاری قطره‌ای، لوله پلی اتیلن فاضلابی، قیمت لوله سفید، لوله انتقال آب و قیمت دیگر انواع لوله‌های پلی اتیلنی (انواع لوله‌های دوجداره و تک‌جداره) با یکدیگر متفاوت است و دلیل اصلی این تفاوت، قیمت روزانه مواد اولیه پلی اتیلن می‌باشد و همچنین هزینه‌های سربار تولیدکنندگان نیز بر روی آن اثر می‌گذارد.
فروش انواع لوله پلی اتیلن 3 اینچ با ارزان ترین قیمت در بازار و یا نمایندگی‌های معتبر عرضه می‌شوند که برای خرید می‌توان به آنجا مراجعه کرد.

قیمت روز انواع لوله پلی اتیلن 3 اینچ در بازار تهران

قیمت روز انواع لوله پلی اتیلن 3 اینچ در بازار تهرانقیمت روز انواع لوله پلی اتیلن در بازار تهران به قطر و فشار لوله و همچنین مواد اولیه آن بستگی دارد. این لوله‌ها قطرهای مختلفی دارند که معمولا از 20 میلیمتر شروع و در نهایت به 2400 میلیمتر در طرح‌های بزرگ منتهی می‌شوند. برای خرید هر سایزی از این لوله‌ها مانند 3 اینچ می‌توانید به بازار تهران بروید و از قیمت آن اطلاع کسب کنید.

قیمت لوله پلی اتیلن و وزن آن رابطه مستقیمی با فشار کاری آن لوله دارد، هرچه این فشار بالاتر باشد وزن و قیمت لوله بالاتر خواهد رفت. تهیه لیست و جدول قیمت لوله پلی اتیلن با توجه به تنوع بالای اندازه‌ها و فشارهای کاری سخت است و بهتر است که فاکتورهای موثر در قیمت لوله را فرمول محاسبه قیمت قرار دهیم.

قیمت لوله پلی اتیلن حاصل ضرب وزن یک متر از آن سایز در قیمت هر کیلو مواد اولیه می‌باشد، البته باید هزینه‌های سربار و سود اندکی برای تولیدکننده نیز در نظر گرفت.

برند های تولید کننده لوله پلی اتیلن 3 اینچ در ایران

برند های تولید کننده لوله پلی اتیلن 3 اینچ در ایرانبرندهای تولید کننده لوله پلی اتیلن در ایران بسیار هستند که این لوله‌ها را با سایزهای مختلف تولید می‌کنند. کارخانه لوله پلی اتیلن اصفهان یکی از کارخانه‌های موجود در کشور که می‌باشد که مشغول به تولید این محصول است.
موادی که برای تولید این لوله ها مورد استفاده قرار می‌گیرد با نوع مواد پلی اتیلنی که برای تولید سایر محصولات پلی اتیلنی مورد استفاده قرار می‌گیرد متفاوت است. پلی اتیلن در گرید‌های گوناگونی موجود است و هر کدام از این انواع مواد پلی اتیلن جهت کاربردهای مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

لوله پلی اتیلن اگر از مواد درجه یک و باکیفیت تولید شود و در آن از مواد بازیافتی استفاده نشود، باید لیست قیمت لوله پلی اتیلن به صورت روزانه تهیه شود و به دلیل متنوع بودن اندازه و قطرهای لوله پلی اتیلن و کاربردهای آن این لیست قیمت بسیار طولانی می‌شود.
اکثر تولید کنندگان لوله پلی اتیلن لیست قیمت ارائه نمی‌کنند و به صورت موردی و طبق درخواست خریداران اعلام قیمت می‌کنند. نکته مهمی که در نامه درخواست قیمت لوله پلی اتیلن مهم است و باید ذکر کنید، کاربرد لوله پلی اتیلن می‌باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.