ساعت پسرانه مچی از جنس آهن که همه را متعجب کرد

در اینجا گزیده ای از بهترین مدل های لحظه ای وجود دارد که به شما کمک می کند ساعت پسرانه مچی را پیدا کنید.

با بیرون آمدن از دوران کودکی، گاهی اوقات تشخیص ذائقه پسران دشوار است. ما بهترین توصیه خود را به شما پیشنهاد می کنیم، تا مارک مناسب و رنگ های مناسب را برای رضایت او پیدا کنید.

ساعت‌هایی را خواهید دید که کاملاً با گذار بین سن کودکی و بزرگسالی سازگار هستند. اینها مدلهایی خواهند بود که سالها روی مچ مرد جوان دوام می آورند، بدون اینکه از مد بیفتند.

ساعت‌های Casio G-Shock برای مردان جوانی طراحی شده‌اند که جرات می‌کنند یک ساعت بسیار حجیم بپوشند. ما این ساعت را با صفحه بسیار بزرگ ارائه می دهیم که از رنگ مشکی تشکیل شده است و به لطف مهره های کوچک قابل مشاهده به بقیه قسمت های ساعت پیچ شده است.

روی آن چند جزئیات خاکستری و زرد رنگ شده است تا سبکی منحصر به فرد داشته باشد.

شما می توانید یک صفحه بسیار کارآمد را پیدا کنید، زیرا اطلاعاتی مانند تاریخ روز یا زنگ ساعت را نشان می دهد. به لطف چهار دکمه قرار گرفته در بیرون، می توانید به داده های مختلف ساعت دسترسی داشته باشید.

در کنار قاب و دستبند، این برند با تناوب ظریف مشکی و زرد بازی می کند. کودک شما می‌تواند از یک دستبند سیلیکونی بسیار راحت لذت ببرد، که تضمین می‌کند تمام حرکات خود را، صرف نظر از فعالیت بدنی‌اش، دنبال می‌کند.

این مدل همچنین در یک نسخه کاملا سفید، آبی تیره یا حتی ترکیب خاکستری آنتراسیت با آبی آسمانی نیز موجود است تا با سلیقه هر یک از نوجوانان شما مطابقت داشته باشد.

در سمت دست، این برند رنگ سفید و رنگ نارنجی را به خود می گیرد. شما می توانید نام برندی را که در پایین صفحه چسبانده شده است، کشف کنید.

طرح کلی این کیف با اعداد بزرگ و دندانه دار تزئین شده است تا استایلی بسیار اسپرت داشته باشد. یک دکمه نقره ای کوچک در سمت راست کیس پیدا خواهید کرد که به شما امکان می دهد زمان را تنظیم کنید.

این ساعت از آنجایی که از سیلیکون ساخته شده با بند اصلی همراه است. ممکن است به یک بند پارچه ای فکر کنید، اما تمام راحتی ساعت های ورزشی را برای شما به ارمغان می آورد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.